metaloplastykaMetaloplastyka z Wolimierza

Metaloplastyka w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i wytwórczość, kute łóżka, lampy, świeczniki. Galeria starego i nowego rzemiosła artystycznego .

metaloplastykaPracownia metaloplastyki

Produkty rzemiosła artystycznego z Wolimierza powstają w niewielkiej kuzni, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to rzeczy unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Nasza galeria rzemiosła posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

metaloplastykaMetaloplastyka - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

metaloplastykaO nas

W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się kute łóżka, krzesła, lampy, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki.


metaloplastyka - galeria internetowametaloplastyka -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl


metaloplastyka

metaloplastyka

metaloplastyka

metaloplastyka

metaloplastyka

metaloplastyka